Kongre Kayıt

4 MAYIS 2021 ÖNCESİ5 MAYIS 2021 SONRASI
UZMAN1500 TL1750 TL
ASİSTAN750 TL900 TL
HEMŞİRE575 TL700 TL
FİRMA TEMSİLCİSİ1000 TL1300 TL
GÜNLÜK KAYIT (Gala Hariç) 750 TL 

Dış Katılım Ücreti

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Bros Kongre & Organizasyon aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Bros Kongre & Organizasyon aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 5 günlük paket 400,00.-Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir?
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır. Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
Dış katılım ücretini Bros Kongre & Organizasyon Hesaplarına ödenmesi gerekmektedir.
Dış katılım ücreti 08:00-18:30 saat dilimlerinde geçerli olup kahve molaları ve öğle yemeklerini kapsamaktadır. Akşam yemekleri ve 18:30 sonrasında ki otelden alınacak hizmetler için 50,00.-Euro + KDV ilave ücret ödenmesi zorunludur.

İptal Şartları

  • Tüm rezervasyon iptallerinin Bros Kongre & Organizasyon’a yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
  • 4 Mayıs 2021 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 4 Mayıs 2021 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.